loder

Firma

Home / Firma
firma
Poznaj nas lepiej
Kontisto to biuro księgowe zlokalizowane w Warszawie. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla podmiotów o różnych formach prawnych i różnych systemach rozliczeń podatkowych.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w zakresie obsługi księgowej sprawia, że jesteśmy elastyczni i maksymalnie upraszczamy zasady współpracy i komunikacji. Pozostajemy otwarci na wszelkie niestandardowe oczekiwania naszych Klientów.

Jacek Kokosza – główny księgowy, absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych z rachunkowości. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów. W latach 1998-2006 specjalista w Ministerstwie Skarbu Państwa. Był odpowiedzialny za analizy ekonomiczno-finansowe oraz wyceny wartości akcji/udziałów spółek Skarbu Państwa, analizy i rekomendacje rozwiązań w zakresie restrukturyzacji spółek przez ich podział, łączenie i przekształcenia, Od 2006 na stanowisku Głównego Księgowego w wielu spółkach  kapitałowych z różnych branż, m.in. w  IT, w tym bezpieczeństwa sieciowego i aplikacji webowych, odpowiadał za prowadzenie pełnej księgowości spółek, zamykanie ksiąg oraz sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, analiz i prognoz finansowych, kalkulacji opłacalności prowadzonych projektów. Przygotowywał analizy i biznesplany na potrzeby instytucji finansowych.

Uczestnik postępowania kwalifikacyjnego na biegłego rewidenta.

Jacek Kokosza - Właściciel
zespół
Poznaj naszych ekspertów
Jacek Kokosza

Ekspert

Iwona Ignaciuk

Ekspert

Katarzyna Niemyska

Ekspert

Mariusz Górecki

Ekspert

NAPISZ DO NAS
Masz pytania?

    Administratorem danych osobowych jest Kontisto Sp. z o.o. ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@kontisto.pl. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach: udzielenia odpowiedzi na zadane przez formularz kontaktowy pytanie a także w celu wysyłania Państwu informacji o ofercie handlowej – o ile wyrazicie Państwo odrębną zgodę. Więcej informacji tutaj.