Nowy sposób przesyłania dokumentów

Pragniemy poinformować, że od początku listopada nasze biuro oferuje nową prostą drogę przekazywania dokumentów. Każdy nasz klient otrzymuje dostęp do systemu skanowania faktur skanujfakture.pl dzięki któremu będzie mógł w jeszcze prostszy sposób dostarczyć nam dokumenty. Wystarczy wysłać nam maila na wskazany adres, a faktura automatycznie zostanie pobrana i wprowadzona do systemu.

Jako pierwsze biuro rachunkowe w Warszawie wdrożyliśmy nowe rozwiązanie firmy AiTech sp. z o.o.  do rozpoznawania faktur skanujfakture.pl. Prowadząc księgowość dla wielu podmiotów mamy możliwość każdego klienta zaprosić do współpracy w tym systemie. Nasi klienci prócz tego, że mogą się zalogować do systemu i dodać faktury, to mogą bezpośrednio je wysłać mailem na wskazany adres. Ta cecha systemu w żaden sposób nie dodaje pracy naszym klientom, a dzięki temu system oparty o sztuczną inteligencję jest w stanie w sposób automatyczny odczytać dane z faktury. W efekcie nasi klienci zyskują dodatkowy mechanizm weryfikacji danych, teraz robi to program i człowiek. Prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze zyskuje kolejny poziom sprawdzalności. Poniżej prezentujemy udostępnione dla nas przykładowe zdjęcia programu.

 

Możemy również pochwalić się, że braliśmy udział w testach tego systemu na bieżąco zgłaszając pomysły mające przyśpieszyć codzienną pracę. Dlatego w pewnym stopniu czujemy się współodpowiedzialni za jakość tego systemu. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi klienci znacząco odczują dokonany przez nas postęp technologiczny. Skanowanie i rozpoznawanie faktur online dzięki temu programowi stało się o wiele prostsze. Od teraz wszyscy kontrahenci są sprawdzani w GUS oraz weryfikowani jako aktywni podatnicy VAT. Chcąc świadczyć usługi księgowe jak najbardziej profesjonalne musimy cały czas poprawiać jakość danych a ten system nam w tym pomaga.